OVAKVU GOLČINU ITALIJA JOŠ NIJE VIDJELA: Džeko pogodio za preokret Rome protiv Beneventa…

U 24. kolu italijanske Serie A Roma u ovim trenucima igra susret protiv Beneventa, a trenutni rezultat je 3:1.

Gosti iz Beneventa, najslabije ekipe u italijanskoj eliti, su iznenađujuće došli u vodstvo u 7. minuti, a strijelac je bio Guilherme.

U 15. minuti veliku šansu za Romu propustio je Džeko. Nakon ubačaja sa desne strane Edin je šutirao glavom sa devet metara, ali je golman Puggioni fantastično odbranio njegov udarac.

Roma je izjednačila u 26. minuti, a strijelac je bio Fazio. Preokret Vučici nakon sat vremena igre donio je Džeko.

Nogometaši Rome su u posljednjem susretu 24. kola italijanske Serije A večeras u Rimu pobijedili Benevento sa 5:2, a stijelac jednog pogotka bio je Edin Džeko.

Bh. reprezentativac je u 59. minuti zatresao mrežu posljednjeplasiranog tima italijanskog prvenstva i donio preokret svojoj ekipi, koja je bila u zaostatku od jednog gola od 7. minute kada je Guilherme doveo goste u vodstvo.

Fazio je u 26. izjednačio, a Džeko u 59. minuti donio vodstvo Romi, nakon asistencije Cengiza Undera.