ITALIJA SE TRESE| Ovo se zove GOLČINA: Pogledajte kakav je gol dao Edin Džeko…

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko postigao je gol u večerašnjoj revanš utakmici osmine finala Lige prvaka između njegove Rome i ukrajinskog Shakhtara.

Džeko se u listu strijelaca upisao u 52. minuti nakon dobre asistencije Strootmana i odlične realizacije pred golom Ukrajinaca.

Ovo je našem napadaču bio 17. gol u sezoni u 36 ukupno odigranih utakmica u svim takmičenjima. Tome je pridodao i pet asistencija.

Džeko je stigao i do svog četvrtog gola u Ligi prvaka ove sezone, a večerašnji gol Shakhtaru je ukupno 13 u elitnom evropskom klupskom takmičenju.

Edin Džeko ne namjerava stati sa postizanjem golova!

U susretu osmine finala Lige prvaka, Džeko je postigao svoj četvrti gol u Ligi prvaka ove sezone u susretu svoje Rome protiv Šahtara.

Džeko je sjajno probio po lijevoj strani terena, te precizno pogodio mrežu ukrajinskog gola.

Roma je tako povela sa 1:0, a taj ih rezultat vodi u četvrtinu finala elitnog evropskog klupskog takmičenja.